Kontakta oss

Generell information, borttappade föremål etc.

info@sodrateatern.com

Vi tar för tillfället inte emot några bordsbokningar i våra restauranger, barer eller nattklubb.

Biljettfrågor

support@tickster.com

sodrateatern-entrance-evening-1×1

Kontaktpersoner

Samuel Laulajainen, VD/CEO
samuel.laulajainen@sodrateatern.com

Jessica Nordstrand, Ekonomichef/CFO/HR (VICE VD)
jessica.nordstrand@sodrateatern.com

Program, Scen & Film
Julia Granlund, Programchef
julia.granlund@sodrateatern.com

Möten & Event
event@sodrateatern.com

Maria Wikström, Försäljningschef
maria.wikstrom@sodrateatern.com

PR & Marknad
Iza Boëthius, PR-ansvarig
iza.boethius@sodrateatern.com

Klubb
Stella Scocco, Nöjeschef nattklubb
stella.scocco@sodrateatern.com

Drift
Antonios Evangelogioros, Barchef
antonios@sodrateatern.com

Andreas Rickegård, Köksmästare
andreas.rickegard@sodrateatern.com

sodrateatern-sign-exterior-1×1