sodrateatern.com använder cookies för att förbättra din upplevelse och samla in anonymiserad data om dina besök. Genom att genom att använda sidan godkänner du detta. Vill du veta mer om cookies, klicka här

Södra teatern

Kontakt & öppettider

Kom ihåg att du behöver vaccinationsbevis när du besöker oss! 


Champagnebaren

Öppet fre-lör 17-23

Restaurang Mosebacke 

I samband med våra evenemang har vi en enklare barmeny, du beställer i någon av barerna och hämtar maten själv i det öppna köket i restaurangen. Vi tar inte emot bordsbokningar. Se menyn HÄR.

Klubben

Tillfälligt stängd.

Foajébaren 

Tillfälligt stängd.

Kristallen

Vill du hyra Kristallen? Läs mer här.

Kvarglömt/Upphittat

Tappar bort något? Maila till info@sodrateatern.com


Södra Teatern Mosebacke Torg 1-3, 116 46 Stockholm

Kontakta oss

Generell information, borttappade föremål etc.
info@sodrateatern.com

Biljettfrågor
support@tickster.com

Samuel Laulajainen
VD / CEO
samuel.laulajainen@sodrateatern.com

Jessica Nordstrand
Ekonomichef / CFO / HR (Vice VD)
jessica.nordstrand@sodrateatern.com

Julia Granlund 
Bokningsansvarig – Scen, Möten & Event
julia.granlund@sodrateatern.com

Iza Boëthius
PR-ansvarig
iza.boethius@sodrateatern.com

Marina Lundblad 
Driftchef
marina.lundblad@sodrateatern.com

Stella Scocco
Nöjeschef
stella.scocco@sodrateatern.com

Joakim Lundblad
Köksmästare
joakim.lundblad@sodrateatern.com

Anders Nyberg
Scenmästare
anders@electrosound.se