sodrateatern.com använder cookies för att förbättra din upplevelse och samla in anonymiserad data om dina besök. Genom att genom att använda sidan godkänner du detta. Vill du veta mer om cookies, klicka här

Södra teatern

Kontakta oss

Biljettkassa/reception 09.00–16.00: 08-531 99 490 (vi svarar i mån av möjlighet). Lunchstängt 11.30–12.00. Mejla oss gärna på biljettkassan@sodrateatern.com

Södra Teatern & Mosebacke Etablissement
Mosebacke Torg 1–3, 116 46 Stockholm
Allmänt: info@sodrateatern.com
För bordsbokning: 08-531 993 79, eller bordsbokning@sodrateatern.com

För kvarglömt, kontakta info@sodrateatern.com.

Se våra öppettider här

Press

Jessica Nordstrand
Ekonomichef / CFO
jessica.nordstrand@sodrateatern.com

Möten- och Eventavdelning

Therese Granberg
Möten- och eventchef / Head of Meeting & Event
Mötes- & eventförfrågningar
08-531 99 346
therese.granberg@sodrateatern.com

Mikaela Landeström
Projektledare / Project Manager
08-531 99 122
mikaela.landestrom@sodrateatern.com

Programavdelning

Fredrik Granberg
Programchef / Manager Program
Konsert- och evenemangsförfrågningar
08-531 99 387
fredrik.granberg@sodrateatern.com

Gago Cuk
Nattklubbsdirektör
gago.cuk@sodrateatern.com

Max Lindevall
Nattklubbsdirektör
max.lindevall@sodrateatern.com

Sandra Sundler
Produktionsassistent / Production Assistant
08-531 99 237
sandra.sundler@sodrateatern.com

Marknad och kommunikation

Johanna Carlberg
Marknads- och kommunikationschef / Head of marketing and communcation
08-531 99 485 / 073-087 88 13
johanna.carlberg@sodrateatern.com

Karin Bernhardsson
PR- & marknadsredaktör / PR & marketing manager
08-531 99 117 / 070-602 26 36
karin.bernhardsson@sodrateatern.com

Teknikavdelning

Stefan Sydell
Teknisk chef / Technical Manager
08-531 99 314
stefan.sydell@sodrateatern.com

Restaurang & bar

Fredrik Bergman
Food & Beverage Manager
fredrik.bergman@sodrateatern.com

 

Foto: Silverio Pérez / Fotograf: Oskar Zander/Rockfoto