Kontakta oss

Konsertförfrågan för arrangör
scen@sodrateatern.com

Möte och event – för bokning av våra lokaler
event@sodrateatern.com

Försäljningschef
Maria.wikstrom@sodrateatern.com

Information
info@sodrateatern.com

Biljettfrågor
Du hittar svar på dom flesta frågor här: support.tickster.com
Annars maila
support@tickster.com

Kontaktpersoner

Samuel Laulajainen, VD/CEO
samuel.laulajainen@sodrateatern.com

Jessica Nordstrand, CFO/HR (VICE VD)
jessica.nordstrand@sodrateatern.com

Program, Scen & Film
scen@sodrateatern.com

Möten & Event
event@sodrateatern.com

Maria Wikström, Försäljningschef
maria.wikstrom@sodrateatern.com

Marknad
Liza Asp, Marknadsansvarig
liza.asp@sodrateatern.com

Klubb
Olof Göransson, Nöjeschef nattklubb
klubben@sodrateatern.com

Drift
Antonios Evangelogioros, Barchef
antonios@sodrateatern.com

Marcus Barawi, Kökschef
marcus.barawi@sodrateatern.com

Malin Göransson, Operativ chef
malin.goransson@sodrateatern.com

Joakim Hammar, Teknisk chef
joakim.hammar@sodrateatern.com

Logotyp öppettider